İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
KASTAMONU
Kastamonu Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 
RSS

Haberler

TOSYA ÖZBOYU KÖYÜNDE YANGIN FELAKETİ 08 Şubat 2018
foto
İLİMİZ TOSYA İLÇESİ ÖZBOYU KÖYÜNDE 06.02.2018 TARİHİNDE MEYDANA GELEN YANGIN AFETİNDE 6 EV, 1 AHIR VE 1 ATÖLYE YANARAK KULLANILAMAZ HALE GELMİŞTİR. YANGINDA BİR VATANDAŞIMIZA ULAŞILAMADIĞI BİLGİSİNİNİN GELMESİ ÜZERİNE, İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÖREVLİLERİ İLE ENKAZDA ARAMA FAALİYETİ YÜRÜTÜLMÜŞTÜR. AYRICA, YANGIN SONRASINDA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİ İLE HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI YAPILMIŞ, KIZILAY ARACILIĞIYLA MAĞDUR OLAN VATANDAŞLARIMIZA YEMEK İKRAMI YAPILARAK KULLANIMLARI İÇİN YARDIM MALZEMESİ GÖNDERİLMİŞTİR.
[Devamı]
KAYIP VATANDAŞ BULUNDU 05 Şubat 2018
foto
İLİMİZ AĞLI İLÇESİ ADALAR KÖYÜNDE YAŞAYAN HATİCE ARSLAN İSİMLİ VATANDAŞIMIZA, 04.02.2018 PAZARTESİ GÜNÜ AKŞAM SAATLERİNDEN İTİBAREN ULAŞILAMADIĞI BİLGİSİNİN GELMESİ ÜZERİNE ARAMA KURTARMA EKİBİMİZ BÖLGEYE GÖREVLENDİRİLMİŞTİR. AĞLI İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI, İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KÖPEKLİ ARAMA TİMİ VE KOMANDO TİMİ İLE BİRLİKTE YAPILAN ARAMA ÇALIŞMASI SONUCUNDA KAYIP VATANDAŞIMIZ GECE 02:00’DE SAĞ OLARAK BULUNMUŞTUR
[Devamı]
FIRTINA UYARSI 22 Ocak 2018
foto
İLİMİZDE BUGÜN SAHİL İLÇELERİMİZDE ÖĞLE SAATLERİNDEN İTİBAREN SALI GÜNÜ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR KUZEY YÖNÜNDEN 7 İLA 9 KUVVETİNDE (75-90 KM/SA) KUVVETLİ FIRTINA BEKLENMEKTEDİR. İLGİLİLERİN DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLMALARI GEREKMEKTEDİR
[Devamı]
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLDİ 08 Ocak 2018
foto
KASTAMONU İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE YÖNELİK DÜZENLENEN EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARAMA KURTARMA TEKNİSYENLERİNCE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLMİŞTİR
[Devamı]
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK 08 Ocak 2018
foto
TÜRK KIZILAYI KASTAMONU KAN MERKEZİNCE DÜZENLENEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA KURUMUMUZ PERSONELLERİ TARAFINDAN DESTEK VERİLMİŞTİR.
[Devamı]
TAMP Hasar Tespit Grubu Toplantısı Yapıldı. 14 Aralık 2017
foto
Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) Kastamonu Afet Müdahale Planı kapsamında hasar tespit hizmet grubu ana çözüm ortağı ve destek çözüm ortakları ile müdürlüğümüzde değerlendirme toplantımız yapıldı.
[Devamı]
YANGIN TEDBİRLERİ YAZISI 08 Aralık 2017
foto
İLİMİZ SON ZAMANLARDA MEYDANA GELEN YANGINLARLA İLGİLİ YANGIN TEDBİRLERİ KONULU YAZIMIZ İLİŞİKTEDİR.
[Devamı]
MERKEZ BÜRME KÖYÜ YANGIN 04 Aralık 2017
foto
İLİMİZ MERKEZE BAĞLI BÜRME KÖYÜ KUZÖREN MAHALLESİNDE 29.11.2017 TARİHİNDE MEYDANA GELEN YANGINDA 2 EV YANMIŞ OLUP, YANAN EVLERİN ENKAZINDA KENDİLERİNDEN HABER ALINAMAYAN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA YAPILAN ARAMA FAALİYETLERİNE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARAMA KURTARMA EKİBİ DE KATILMIŞTIR.
[Devamı]
METEOROLOJİK UYARI.. !!!! 20 Kasım 2017
İLİMİZİN YÜKSEK KESİMLERİNE BU GECEDEN İTİBAREN KARLA KARIŞIK YAĞMUR VE KAR YAĞIŞI, YARIN İSE YER YER KUVVETLİ (10-20 cm) VE 1500m ÜZERİ YERLERDE YOĞUN KAR YAĞIŞI (20cm) BEKLENMEKTE OLUP, İLGİLİLERİN DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
[Devamı]
Sayfalar: 1234567